This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona miejscowości
Galerie parafii
menu      Galeria
menu      brak
menu      brak
menu      brak
menu      brak
Aktualności
menu      Zapraszamy!!
menu      Uroczystości majowe
menu      102 Rocznica
menu      3 maj
menu      Odpust
menu      Miła wizyta
menu      Inicjatywy
menu      Wydatki parafii
menu      Ankieta
menu      Rozkład mszy św.


Budowa nowego kościoła


Naszą parafię odwiedził ksiądz wikariusz Piotr Wróbel z parafii Wieliczka-Kszyszkowice i przedstawiciel Rady Parafialnej. Ksiądz Piotr przeczytał słowo Boże i wygłosił homilię. Nawiązując do dzisiejszych czytań przedstawił obraz Kościoła na przestrzeni wieków. Zaczynając od pierwszych wspólnot Apostolskich, czasów św. Piotra, a kończąc na dzisiejszym kościele.

  Każdy z nas jest kamieniem węgielnym, żywym kamieniem, który spełnia swoje zadanie i tworzy kościół. Musimy odnaleźć swój cel w kościele. W tym wszystkim ważna jest modlitwa, która od samego początku nas kształtuje. Działalność charytatywna i pomoc jest także wielkim gestem, ale to modlitwa nadaje temu piękno...

  Parafianie i księża z Krzyszkowic serdecznie nas pozdrawiają. Dziękują za pomoc modlitewną i materialną związaną z budową nowego Kościoła.

email mateo86
Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO