Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona miejscowości
Galerie parafii
menu      Galeria
menu      brak
menu      brak
menu      brak
menu      brak
Aktualności
menu      Grudzień
menu      Listopad
menu      Zmiany
menu      Różaniec
menu      Rekolekcje
menu      Ognisko - galeria
menu      Zapraszamy!!
menu      Uroczystości majowe
menu      102 Rocznica
menu      3 maj
menu      Odpust
menu      Miła wizyta
menu      Inicjatywy
menu      Wydatki parafii
menu      Ankieta
menu      Rozkład mszy św.


Wolny czas to DAR

   Okres wakacji, to dla wielu z nas czas wypoczynku. Nabieramy nowych sił potrzebnych do dalszej nauki czy pracy. Jak dobrze zorganizować sobie ten wolny czas i jak w tym wszystkim nie zapomnieć o życiu duchowym? Czy można spędzić dobrze wakacje z Bogiem?
   W tym roku po raz trzeci zdecydowałam się na wyjazd w góry na Rekolekcje Apostolskie. Życie we wspólnocie, młodych ludzi, pozwoliło mi bardziej wgłębić się w sprawy duchowe. Śpiew, praca w grupach, wspólna modlitwa, eucharystia, a nawet prace porządkowe i przygotowywanie posiłków. Wtedy można uświadomić sobie, jak bardzo działa w nas Bóg. Ile każdego dnia od Niego otrzymujemy i jak często tego nie dostrzegamy. Bóg działa także przez innych ludzi. Wiele nauczyłam się od księdza, pana moderatora, animatorów czy nawet uczestników.
   Rekolekcje to błogosławiony czas. Tydzień z Bogiem, tydzień dla innych. Wracamy do domu z miłymi wspomnieniami, z ,,naładowanymi bateriami" i chęcią przezwyciężania naszych słabości. Warto spędzić w taki sposób kawałek naszych wakacji. Zachęcam.

red. Renia

email mateo86
Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO