This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona miejscowości
Galerie parafii
menu      Galeria
menu      brak
menu      brak
menu      brak
menu      brak
Aktualności
menu      Grudzień
menu      Listopad
menu      Zmiany
menu      Różaniec
menu      Rekolekcje
menu      Ognisko - galeria
menu      Zapraszamy!!
menu      Uroczystości majowe
menu      102 Rocznica
menu      3 maj
menu      Odpust
menu      Miła wizyta
menu      Inicjatywy
menu      Wydatki parafii
menu      Ankieta
menu      Rozkład mszy św.


Wszsycy jesteśmy powołani do świętości!1 listopad -Uroczystość Wszystkich Świętych
W tym dniu wspominamy nie tylko świętych wyniesionych na ołtarze przez Kościół, ale jest to także święto każdego z nas. Pamiętajmy o powołaniu do świętości!!

Dzisiaj przypada także pierwsza rocznica śmierci naszego drogiego księdza kanonika Stanisława. Człowieka, który w życiu postępował według zasad świętości...Pamiętajmy dzisiaj także o Nim.

14.00 - msza w kaplicy cmentarnej z procesją. Wspomnienie wszystkich zmarłych.


2 listopad - Święto Zmarłych - Zaduszki
Wspominamy tych, którzy odeszli z już tego świata...


Odpusty za zmarłych:
a)Wierni którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną 1 lub 2 listopada mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Wg obowiązujących przepisów mogą uzyskać ten odpust tylko jeden raz w ciągu dnia. W czasie nawiedzenia świątyni należy odmówić ,,Ojcze nasz" i ,,Wierzę" oraz trzeba wypełnić inne warunki, jak spowiedź sakramentalna, Komunia św. i modlitwa według intencji Ojca Świętego.
b) Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust, którzy może być ofiarowany za dusze w czyśćcu cierpiące; odpust ten w dniach od 1 do 8 listopada (włącznie) jest zupełny, w inne dni roku tylko cząstkowy.

email mateo86
Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO