This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona miejscowości
Galerie parafii
menu      Galeria
menu      brak
menu      brak
menu      brak
menu      brak
Aktualności
menu      Zapraszamy!!
menu      Uroczystości majowe
menu      102 Rocznica
menu      3 maj
menu      Odpust
menu      Miła wizyta
menu      Inicjatywy
menu      Wydatki parafii
menu      Ankieta
menu      Rozkład mszy św.


Raciborskie inicjatywy

,,Niedawno pojawiła się w internecie strona Raciborska. Tworzona przez młodych ludzi przy wsparciu proboszcza, ks.Kazimierza Kubika ma duży potencjał i zapewne stanie się niedługo ważnym elementem życia lokalnej społeczności. Ksiądz Kubik jest autorem broszury o raciborskiej parafii. To chyba pierwsze, opublikowane kompendium wiedzy o historii miejscowości i kościoła w Raciborsku. Warto się z nim zapoznać, choć nie będzie to łatwe, bo nakład został już wyczerpany. Pozostaje więc czekać na dodruk lub pożyczyć od szczęśliwych posiadaczy. Na stronie internetowej mowa jest o jeszcze jednej inicjatywie, która zainteresuje wielu Koźmiczan, nie tylko tych, należących do parafii w Raciborsku. Do 5 maja wspólnota z Racioborska chce ufundować płytę nagrobną dla zmarłego niedawno księdza Stanisława Mżyka, kapłana znanego i szanowanego także przez Koźmiczan. Jako, że czasu jest niewiele a mało środków planowana jest zbiórka pieniężna na ten cel. Jak napisano na stronie Raciborska: ... w taki sposób chcemy odwdzięczyć się za stworzenie naszej parafii i prawie 40 lat posługi dla niej."

Takie słowa można przeczytać na stronie Koźmic Małych (www.kozmice.pl). Dziekujemy Koźmiczanom za chęć włączenia się w zbiórkę na płytę nagrobną dla Ks. Stanisława Mżyka i dobre słowo odnośnie naszej strony. Chętnie możemy pożyczyć broszurę o naszej parafii tym, którzy by chcieli bardziej zapoznać się z jej historią.

email mateo86
Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO