Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona miejscowości
Galerie parafii
menu      Galeria
menu      brak
menu      brak
menu      brak
menu      brak
Aktualności
menu      Rekolekcje
menu      Ognisko - galeria
menu      Zapraszamy!!
menu      Uroczystości majowe
menu      102 Rocznica
menu      3 maj
menu      Odpust
menu      Miła wizyta
menu      Inicjatywy
menu      Wydatki parafii
menu      Ankieta
menu      Rozkład mszy św.


Uroczystość NMP Królowej Polski


Dzisiejszego, trochę słonecznego dnia, o godzinie 12.00 w naszym kościele odbyła się suma odpustowa z okazji święta Maryi Królowej Polski, patronki parafii. Tak, jak było to już zapowiadane mszę świętą celebrował Ojciec Ludwik Kurowski OMC. Razem z Ojcem i wieloma księżmi z pobliskich miejscowości modliliśmy się za wszystkich mieszkańców parafii. Wspominaliśmy także naszego drogiego księdza kanonika Stanisława Mżyka.

Z ust Ojca Ludwika wysłuchaliśmy uroczystej homilii, w której była zawarta historia wędrówki obrazu Maryi z kopalni soli w Wieliczce. Została także podkreślona wartość Matki w naszym życiu i w naszej parafii. To do Maryi zwracaliśmy się w najgorszych momentach historii ojczyzny i to Ona właśnie wysłuchiwała naszych próśb. Powinniśmy naśladować Ojca Świętego Jana Pawła II, który z ufnością zawsze się do Niej zwracał.

Po mszy świętej odbyła się procesja w około kościoła. Czynnie włączyła się w nią młodzież niosąca feretrony, panowie ze straży i dzieci sypiące kwiatki. Ten dzień pozostanie długo w pamięci parafian, dziękujemy za obecność.

email mateo86
Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO